Elektromechanik

Devire

Wejherowo, pomorskie

Devire
Devire to międzynarodowa firma specjalizująca się w usługach rekrutacji, outsourcingu i employer brandingu.
Od ponad 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim, prowadząc kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry, wdrażając najnowsze rozwiązania z obszaru usług IT oraz wspierając w budowaniu wizerunku pracodawcy z wyboru.

Nasze biura zlokalizowane są w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach oraz Monachium, Frankfurcie, Pradze i Hradec Kralove.

Lokalizacja: Wejherowo

Dla naszego Klienta z branży produkcyjnej, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

 Zadania:

  • Samodzielne wykonywanie prac w zakresie naprawy maszyn i urządzeń
  • Przeprowadzanie konserwacji instalacji, maszyn produkcyjnych i warsztatowych
  • Obsługa infrastruktury technicznej (urządzenia i sieci: elektryczna, CO, CW, sprężone powietrze)
  • Wykonywaniem prac dodatkowych związanych z utrzymaniem ruchu

U Kandydatów zwracamy uwagę na:

  • 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Uprawnienia SEP do 1 kV G1 i G2
  • Uprawnienia do obsługi urządzeń ciśnieniowych i wózków widłowych
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego
  • Umiejętność obsługi maszyn warsztatowych m.in. spawarka, giętarka, gilotyna
  • Wiedza techniczna w zakresie budowy zasad i funkcjonowania parku maszynowego

Nasz Klient zapewnia:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Bezpłatny parking dla pracowników
  • Dofinansowanie do karty Multisport
  • Dodatkowe benefity m.in. kursy językowe, bilety na wydarzenia kulturowe
Devire Devire Devire Devire