CERSANIT III S.A

CERSANIT III S.A. w Wałbrzychu

zakład produkcyjny, wykorzystujący najnowocześniejsze linie technologiczne do produkcji
płytek ceramicznych
poszukuje kandydatów na stanowisko

ELEKTROMECHANIK

Miejsce pracy: WAŁBRZYCH

Zakres obowiązków:

  • utrzymanie sprawności maszyn i urządzeń w firmie
  • usuwanie problemów mechanicznych, elektrycznych i elektronicznych – zapewnienie ciągłości produkcji
  • serwisowanie, przeglądy i konserwacja urządzeń

Wymagania:

  • wykształcenie kierunkowe
  • praktyczna znajomość elektryki lub/i mechaniki
  • doświadczenie na podobnym stanowisku w utrzymaniu ruchu w zakładzie produkcyjnym będzie dużym atutem
  • gotowość do podjęcia pracy w systemie trzyzmianowym 4-brygadowym
  • umiejętność pracy w zespole
  • odpowiedzialność za powierzone zadania

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • rozbudowany pakiet socjalny dla pracowników i ich rodzin
  • profesjonalne narzędzia pracy (kontakt z najnowocześniejszą technologią w stosowaną w automatyce przemysłowej)