Opis stanowiska pracy

Firma PH AGROSKŁAD zatrudni elektromechanika - Oddział Ujazd

Oferujemy:

  • stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • atrakcyjny system wynagrodzeń
  • niezbędne narzędzia pracy
  • umowę o pracę na pełny etat

Wymagania:

  • mile widziane wykształcenie zawodowe (mechanik, elektromechanik, elektryk)
  • mile widziane doświadczenie zawodowe na stanowisku elektromechanika
  • umiejętność montowania, uruchamiania, konserwacji mechanicznych układów maszyn i urządzeń
  • systematyczność i konsekwencja w działaniu

Opis stanowiska:

  • diagnostyka – naprawa ciągnika (układów elektrycznych, podzespołów elektronicznych) i maszyn rolniczych zgodnie z rozpisaną procedurą dla poszczególnych maszyn
  • prowadzenie bieżących napraw ciągników i maszyn rolniczych
  • wykonywanie okresowych przeglądów diagnostycznych
  • prawidłowe użytkowanie oraz wykazywanie należytej dbałości o powierzone narzędzia

CV prosimy wysyłać za pomocą opcji "Aplikuj"

Więcej informacji pod nr telefonu: 513 096 719

Prezentacja firmy

Przedsiębiorstwo Handlowe „AGROSKŁAD" zostało założone w 1990 r. w Ujeźd... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/07/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
5 000PLN - 5 500PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Automatyka, Praca Elektronika / Telekomunikacja, Praca Energetyka, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca fizyczna