Randstad Polska jest wiodącą agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. Już od ponad 20 lat kształtujemy rynek pracy w Polsce, wspierając firmy w zatrudnianiu najlepszych pracowników, a kandydatów w znalezieniu satysfakcjonującej pracy. Podejmij z nami pracę już dziś i weź udział w konkursie "Pracuj z Randstad i wygrywaj nagrody!” - masz szansę wygrać samochód lub rower! Nie zwlekaj - aplikuj i zarejestruj się w konkursie na www.randstad.pl/konkurs

Dla naszego Klienta z branży motoryzacyjnej poszukujemy osoby na stanowisko:

elektromechanik

Nr ref.: 42333
Praca stała
Lokalizacja: Tychy

Zakres obowiązków:
  • rozwiązywanie bieżących problemów i usuwanie awarii
  • przeglądy maszyn i urządzeń zgodnie z harmonogramem
  • wykonywanie remontów oraz konserwacji maszyn i urządzeń
  • prowadzenie dokumentacji związanej z dokonywanymi przeglądami i naprawami
  • wykonywanie usprawnień maszyn
  • prowadzenie dokumentacji związanej z obowiązującymi standardami
  • instalacja nowego sprzętu oraz współpraca z zewnętrznymi dostawcami podczas instalacji
  • wykonywanie niezbędnych zmian i modyfikacji sprzętu, systemów i instalacji
  • uczestnictwo przy tworzeniu i utrzymaniu standardów oraz procedur
  • praca w systemie zmianowym

Oczekiwania:
  • wykształcenie średnie techniczne – preferowany profil elektryk, automatyk
  • znajomość budowy i funkcjonowania maszyn
  • umiejętność czytania, rozumienia i posługiwania się dokumentacją techniczną
  • znajomość mechaniki, pneumatyki i układów sterowania
  • uprawnienia SEP
  • umiejętność pracy w zespole
  • dyspozycyjność

Oferta:
  • możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio u pracodawcy
  • bogaty pakiet socjalny

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)