Opis stanowiska pracy

Maintpartner jest wywodzącym się ze Skandynawii dostawcą usług utrzymania ruchu dla zakładów przemysłowych w regionie Morza Bałtyckiego. Jesteśmy ekspertami w dziedzinie utrzymywania dostępności procesów produkcyjnych naszych klientów. Nasze usługi świadczymy w oparciu o sprawdzony, efektywny model operacyjny wykorzystujący regionalne centra operacyjne, elastyczne zarządzanie zasobami oraz dobrze zdefiniowany, przejrzysty katalog usług. Dostarczamy skrojone na miarę nowoczesne rozwiązania, które stale doskonalimy i rozwijamy, zapewniając naszym klientom wysoką produktywność oraz efektywność kosztową przy zachowaniu wysokich standardów BHP.

Ze względu na rozwój swojej działalności na terenie województwa świętokrzyskiego poszukujemy osoby na stanowisko:

Elektromechanik

Województwo: świętokrzyskie

Miejsce pracy: Starachowice

Nr ref: 38/Q2/ELMECH/STAR/2018

Zakres zadań:

  • Wykonywanie konserwacji i przeglądów maszyn oraz urządzeń i instalacji według harmonogramu pod kątem mechanicznym i elektrycznym
  • Wykonywanie bieżących napraw oraz usuwanie awarii maszyn oraz urządzeń i instalacji pod kątem mechanicznym i elektrycznym
  • Zgłaszanie zapotrzebowania na wymieniane części maszyn oraz urządzeń i instalacji
  • Raportowanie o przeglądach, konserwacjach oraz naprawach bieżących maszyn poprzez dokonywanie zapisów w książkach maszyn i innych formularzach

Profil stanowiska:

  • 1 rok doświadczenia na pokrewnym stanowisku
  • Wykształcenie kierunkowe – mechanika, elektryka z automatyką.
  • Uprawnienia SEP G1 – E
  • Uprawnienia SEP G2 i G3 – E – mile widziane
  • Uprawnienia na wózki widłowe, suwnice, zwyżki – mile widziane
  • Ogólna wiedza z zakresu mechaniki i budowy maszyn, elektryki przemysłowej
  • Znajomość automatyki i sterowników PLC, falowników – mile widziane
  • Znajomość instrukcji stosowania przyrządów pomiarowych
  • Znajomość rysunku technicznego, schematów elektrycznych
  • Umiejętność wykonywania pomiarów elektrycznych
  • Gotowość do pracy zmianowej
  • Współpraca w zespole

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w środowisku firmy międzynarodowej, która stawia na rozwój swoich pracowników oraz zapewnia atrakcyjne warunki pracy,
  • Pracę w przyjaznym zespole,
  • Możliwość dynamicznego rozwoju zawodowego i podnoszenia swoich kwalifikacji
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji
  • System premiowy
  • Bogaty pakiet socjalny: wczasy pod gruszą, karta Multisport, owocowe czwartki, premie świąteczne, prywatna opieka medyczna.

Prezentacja firmy

Maintpartner jest wywodzącym się ze Skandynawii dostawcą usług utrzymani... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/07/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Automatyka, Praca Elektronika / Telekomunikacja, Praca Energetyka, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria