Dla naszego klienta, dynamicznie rozwijającej się firmie z branży produkcyjnej poszukujemy osoby na stanowisko:

elektromechanik

Nr ref.: 28589
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Starachowice

Zakres obowiązków:
  • wykonywanie, obsługa, konserwacja oraz naprawa urządzeń elektrycznych
  • dokonywanie przeglądu technicznego urządzeń elektrycznych
  • montowanie i demontowanie podzespołów elektrycznych

Oczekiwania:
  •  wykształcenie zawodowe lub techniczne
  • minimum rok doświadczenia na stanowisku elektromechanika
  • umiejętność czytania schematów elektrycznych
  • instalowanie urządzeń elektrycznych
  • konserwowanie i naprawa sprzętu
  • znajomość rysunku technicznego

Oferta:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pracę na 1/1 etat
  • pracę w rozwijającej się firmie
  • terminowe wynagrodzenie

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)