Gi Group Sp. z o.o.
Gi Group jest międzynarodową agencją pracy tymczasowej i doradztwa personalnego, której głównym zadaniem jest oferowanie w pełni wykwalifikowanych pracowników. Jesteśmy liderem na rynku włoskim oraz jedną z czołowych agencji w krajach, w których działamy. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.

Elektromechanik

Miejsce pracy: Sosnowiec

Zadania:

• obsługa codzienna maszyn i urządzeń
• demontaż i montaż części maszyn i urządzeń, regeneracja, przeglądy
i prace związane z przygotowaniem maszyn do produkcji
• prace prewencyjne oraz naprawy bieżące maszyn i urządzeń
• współpraca z pracownikami utrzymania ruchu podczas usuwania awarii

Wymagania:

• wykształcenie elektromechaniczne lub mechaniczne
• roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
• podstawowa umiejętność czytania rysunku technicznego i schematów elektrycznych
• świadectwo kwalifikacyjne "E" uprawniające do zajmowania się eksploatacją urządzeń, instalacji na stanowisku eksploatacji do 1kV
• komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
• znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

• zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową w pełnym wymiarze czasu pracy z możliwością przejścia pod zakład
• stabilność zatrudnienia
• możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego oraz skorzystania z pakietu Multisport

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.