Elektromechanik

Devire

Skawina, małopolskie

Devire
Devire to międzynarodowa firma specjalizująca się w usługach rekrutacji, outsourcingu i employer brandingu.
Od ponad 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim, prowadząc kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry, wdrażając najnowsze rozwiązania z obszaru usług IT oraz wspierając w budowaniu wizerunku pracodawcy z wyboru.

Nasze biura zlokalizowane są w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach oraz Monachium, Frankfurcie, Pradze i Hradec Kralove.

Lokalizacja: Skawina

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna z siedzibą w Skawinie. W związku z rozwojem firmy, poszukujemy kandydata na stanowisko Elektromechanik w Dziale Utrzymania Ruchu.

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie konserwacji urządzeń w obszarze wydziału produkcyjnego.
  • Przeprowadzenie remontów maszyn i urządzeń służących do produkcji.
  • Nadzorowanie prawidłowej pracy maszyn i rządzeń produkcyjnych.
  • Wykonywanie przeglądów bieżących i okresowych.

Nasz klient oferuje:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę; system 3-zmianowy.
  • Szeroki pakiet świadczeń dodatkowych.
  • Wszelkie niezbędne narzędzia pracy.

U kandydatów zwracamy uwagę na:

  • Wykształcenie średnie lub zawodowe kierunkowe.
  • Trzyletnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku w Dziale Utrzymania Ruchu.
  • znajomość rysunku technicznego i schematów elektrycznych.
  • Praktyczna znajomość z zakresu pneumatyki i hydrauliki.
  • Uprawnienia energetyczne mile widziane.
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym.
  • Brak przeciwskazań do pracy na wysokości powyżej 3 m.
  • Umiejętność pracy w zespole oraz zaangażowanie w wykonywane obowiązki.

Devire Devire Devire Devire