Electrolux Poland Sp. z o.o.

Electrolux Poland Sp. z o. o. oddział Siewierz poszukuje aktualnie kandydatów na stanowisko:

Elektromechanik

Miejsce pracy: Siewierz

Nr Ref.: UR/11/2017, oferta pracy stałej, liczba wakatów: 2

Jakie obowiązki będzie musiał wykonywać pracownik na tym stanowisku?:

- Sprawowanie odpowiedzialności za powierzony sprzęt, utrzymanie maszyn i urządzeń w należytym porządku,

- utrzymanie ciągłości produkcji oraz współpracę z podmiotami wewnętrznymi: Magazyn, Dział Jakości, Dział Produkcji,

- Bieżące usuwanie awarii maszyn oraz linii produkcyjnych,

- Dbanie o prawidłowe działanie oraz konserwacja maszyn i urządzeń

- Przeprowadzanie przeglądów maszyn i urządzeń

- Utrzymywanie porządku na stanowisku pracy

- Przestrzeganie przepisów bhp i p.poż

Jakie wymagania trzeba spełnić, żeby zostać naszym pracownikiem?:

- Wykształcenie minimum średnie elektryczne,

- Doświadczenie w firmie produkcyjnej w dziale Utrzymania Ruchu - co najmniej 2 lata pracy,

- Znajomość mechaniki, hydrauliki siłowej, pneumatyki, instalacji elektrycznych,

- Umiejętność czytania rysunku technicznego oraz schematów elektrycznych,

- Aktualne badania wysokościowe,

- Uprawnienia do pracy przy urządzeniach elektromechanicznych do 1 KV,

- obsługa komputera,

- Odpowiedzialność, spostrzegawczość, dokładność, umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

- Stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej - umowę o pracę bezpośrednio przez Electrolux;

- Uczciwe warunki zatrudnienia

- Pracę w renomowanej firmie

- Doskonałą organizację pracy

- Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,

- Pracę w zgranym i solidnym zespole,

- Atrakcyjne warunki zatrudnienia uzależnione od doświadczenia i posiadanych umiejętności;

- Atrakcyjny pakiet socjalny: m.in. świadczenia świąteczne, dofinansowanie do posiłków, wczasy pod gruszą, możliwość zakupu sprzętu AGD w korzystnych cenach

Zapraszamy do aplikacji!!!

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV z nazwą stanowiska w tytule wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych za pomocą poniższego przycisku.
W Electroluxie mamy wspólny cel - sprawić, aby codzienne życie było łatwiejsze i przyjemniejsze. Nasi ludzie dokładają wszelkich starań, aby osiągnąć ten cel i wszyscy razem przyczyniają się do sukcesu Grupy. Dzięki temu, że jesteśmy obecni w ponad 100 krajach na świecie, Electrolux zyskał miano międzynarodowej firmy, która daje szansę osiągnięcia sukcesu oraz rozwoju zawodowego.