Opis stanowiska pracy

Aktualnie do naszego zakładu produkcyjnego w Siemianowicach Śląskich poszukujemy kandydata/tki na stanowisko:

Elektromechanik

Miejsce pracy – Siemianowice Śląskie

Wymagania:

  • wykształcenie średnie techniczne o profilu elektrycznym lub pokrewnym,
  • uprawnienia do obsługi urządzeń elektro-energetycznych,
  • doświadczenie w służbach utrzymania ruchu,
  • praktyczna znajomość zagadnień związanych z instalacją, konserwacją i naprawą maszyn i urządzeń,
  • umiejętność czytania i prowadzenia dokumentacji technicznej,
  • gotowość do pracy w systemie 3 zmian/ 4 brygad,
  • mile widziane doświadczenie w kierowaniu wózkami widłowymi oraz w obsłudze chłodniczych i dźwigowych urządzeń.
  • dokładność, sumienność.

Główne zadania:

  • bieżące utrzymanie i przygotowanie maszyn i urządzeń do procesu produkcyjnego pod względem ustawienia elektrycznego i technicznego,
  • dbałość o ciągłość produkcji poprzez bieżącą kontrolę występujących awarii,
  • udział w pracach remontowych,
  • udział w cyklicznych przeglądach maszyn i urządzeń produkcyjnych,
  • usuwanie usterek powstałych w czasie eksploatacji, konserwacja maszyn i urządzeń,
  • obsługa urządzeń chłodniczych i dźwignicowych, spawanie, obsługa wózków jezdniowych – zgodnie z posiadanymi uprawnieniami.
  • inne zadania związane z utrzymaniem instalacji przemysłowych.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na umowę o pracę,
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • duże możliwości rozwoju dla najlepszych.
  • pakiet socjalny (m.in. prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do karty Multisport, dofinansowanie do urlopu).

Prezentacja firmy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/04/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Inne, Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Praca na produkcji