Randstad Polska jest wiodącą agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. Już od ponad 20 lat kształtujemy rynek pracy w Polsce, wspierając firmy w zatrudnianiu najlepszych pracowników, a kandydatów w znalezieniu satysfakcjonującej pracy. Podejmij z nami pracę już dziś i weź udział w konkursie "Pracuj z Randstad i wygrywaj nagrody!” - masz szansę wygrać samochód lub rower! Nie zwlekaj - aplikuj i zarejestruj się w konkursie na www.randstad.pl/konkurs

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, poszukujemy osób na stanowisko:

elektromechanik

Nr ref.: 42147
Praca stała
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie

Zakres obowiązków:
  • bieżące utrzymanie i przygotowanie maszyn i urządzeń do procesu produkcyjnego pod względem ustawienia elektrycznego i  technicznego
  • dbałość o ciągłość produkcji poprzez bieżącą kontrolę występujących awarii
  • udział w pracach remontowych
  • udział w cyklicznych przeglądach maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • usuwanie usterek powstałych w czasie eksploatacji, konserwacja maszyn i urządzeń
  • obsługa urządzeń chłodniczych i dźwignicowych, spawanie, obsługa wózków jezdniowych – zgodnie z posiadanymi uprawnieniami
  • inne zadania związane z utrzymaniem instalacji przemysłowych

Oczekiwania:
  • wykształcenie średnie techniczne o profilu elektrycznym lub pokrewnym
  • min. 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku
  • uprawnienia do obsługi urządzeń elektro-energetycznych
  • doświadczenie w służbach utrzymania ruchu
  • praktyczna znajomość zagadnień związanych z instalacją, konserwacją i naprawą maszyn i urządzeń
  • umiejętność czytania i prowadzenia dokumentacji technicznej
  • umiejętność pracy w zespole
  • dokładność i sumienność
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym

Oferta:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość rozwoju zawodowego w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • bogaty pakiet socjalny, m.in.  prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do karty Multisport, wczasy pod gruszą, paczki świąteczne

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)