Opis stanowiska pracy

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się, międzynarodową firmą sektora chemii budowlanej, specjalizującą się w produkcji szerokiego asortymentu profesjonalnych systemów budowlanych

Obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko

Elektromechanik

Miejsce pracy: Rzgów

Region: łódzkie

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • nadzór nad sprawnym i bezawaryjnym funkcjonowaniem instalacji technologicznych,
  • usuwanie problemów mechanicznych, elektrycznych i elektronicznych - zapewnienie ciągłości ruchu maszyn i urządzeń,
  • konserwacja maszyn i urządzeń zgodnie z przyjętym harmonogramem,
  • wykonywanie napraw i usuwanie awarii,
  • prowadzenie dokumentacji napraw, przeglądów i konserwacji maszyn,
  • raportowanie o zauważonych problemach technicznych.

Wymagania:

  • wykształcenie średnie kierunkowe (Elektryk, Mechanik, Automatyk, Mechatronik),
  • mile widziane doświadczenie zawodowe w pracy w Dziale Utrzymania Ruchu/elektromechaniki,
  • podstawowa znajomość układów pneumatyki,
  • wymagana umiejętność czytania dokumentacji technicznych,
  • umiejętność analizy i rozwiązywania problemów natury technicznej,
  • umiejętność pracy w zespole oraz pod presją czasu,
  • mile widziane uprawnienia SEP do 1kV,
  • odpowiedzialność oraz bezwzględne przestrzeganie standardów obowiązujących w firmie,

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej i renomowanej firmie branży chemii budowlanej,
  • przyjazne środowisko pracy,
  • realne możliwości rozwoju umiejętności zawodowych (kursy, szkolenia),
  • atrakcyjne wynagrodzenie,

Prezentacja firmy

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się, międzynarodową firmą sektor... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/03/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Inne, Praca Praca na produkcji, Praca Budownictwo / Praca na budowie