Opis stanowiska pracy

Poszukujemy ambitnych, lubiących wyzwania osób do zakładu produkcyjnego transmission systems na następujące stanowisko:

Wymagania

Obowiązki i odpowiedzialność:

  • Naprawa oraz diagnostyka maszyn i urządzeń
  • Utrzymanie i monitorowanie pracy obsługiwanych maszyn w celu zapewnienia właściwej jakości produktów i ustalonych norm wydajności zgodnie z harmonogramem konserwacji działu Utrzymania Ruchu
  • Prowadzenie dokumentacji TPM i maszynowej
  • Dbałość o stan techniczny obsługiwanych maszyn i urządzeń
  • Stosowanie się do standardów higieny i bezpieczeństwa pracy

Wymagania i umiejętności:

  • Minimum 2 letnie doświadczenie  w dziale utrzymania ruchu lub działach technicznych
  • Wykształcenie zawodowe, preferowane średnie - mechanika, elektryka, elektrotechnika
  • Znajomość zagadnień z zakresu mechaniki ogólnej, precyzyjnej, automatyki, elektroniki, pneumatyki oraz hydrauliki
  • Znajomość obsługi maszyn CNC (obrabiarki, szlifierki, frezarki)
  • Uprawnienia  SEP  E  - grupa I
  • Umiejętność czytania dokumentacji techniczno-ruchowej (schematy techniczne)
  • Umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi
  • Umiejętność samodzielnego diagnozowania usterek oraz określania przyczyn awarii maszyn i urządzeń
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Mile widziana znajomość zasad TPM
  • Odpowiedzialność, dokładność i precyzja w wykonywaniu czynności
  • Chęć uczenia się, dociekliwość, techniczne zainteresowania

Prezentacja firmy

BorgWarner Poland Sp. z o.o.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/04/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Praca na produkcji, Praca Motoryzacja / Automotive, Praca Budownictwo / Praca na budowie