ManpowerGroup Sp. z o.o.

Elektromechanik

Miejsce pracy: Radzyń Podlaski

Oferta:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę podpisywaną bezpośrednio z pracodawcą
  • Praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Praca w systemie 3-zmianowym (6-14/ 14-22/ 22-6)
  • Prywatna opieka medyczna
  • Fundusz socjalny
  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie - elektryk, mechanik
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w dziale utrzymania ruchu zakładu
  • Obsługa komputera - MS Office
  • Umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną (rysunki, schematy)
  • Praktyczna znajomość zagadnień z zakresu mechaniki, elektromechaniki, pneumatyki
  • Uprawnienia SEP

Zadania:

  • Przejmowanie i przekazywanie zmiany, zapoznawanie się z aktualnym stanem maszyn, urządzeń i instalacji oraz przekazywanie informacji o nierozwiązanych problemach
  • Nadzór nad prawidłową pracą urządzeń energetycznych
  • Przeprowadzanie przeglądów, remontów według ustalonych harmonogramów oraz prowadzenie ewidencji wykonywanych prac
  • Usuwanie awarii, naprawa i konserwacja urządzeń mechanicznych
  • Przygotowywanie, weryfikowanie specyfikacji technicznej
  • Zgłaszanie zapotrzebowania na części zamienne
  • Współpraca przy przygotowywaniu stanów minimalnych potrzebnych części zamiennych w magazynie technicznym
  • Przedstawianie propozycji ulepszeń i działań mających na celu zapobieganie i wyeliminowanie występujących problemów/ awarii, zmniejszanie strat, zwiększanie wydajności; po uzyskaniu akceptacji, realizacja tych działań

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials