Pudliszki Sp. z o.o. jest producentem wysokiej jakości produktów spożywczych, należącym do międzynarodowego koncernu H.J. Heinz Company. W ofercie firmy znajdują się produkty marki Pudliszki, należącej do najbardziej znanych na polskim rynku, a także światowej marki Heinz.

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Elektromechanik

Miejsce pracy: Pudliszki (pow. gostyński)

Nr ref: E/17/14

Główne obowiązki:

  • Utrzymanie ruchu urządzeń infrastruktury sterowania i automatyki w obszarze produkcyjnym;
  • Dokonywanie pomiarów, przeglądów i napraw maszyn i urządzeń;
  • Realizacja harmonogramu prac konserwacyjnych, montażowych oraz zapobiegawczych;
  • Zgłaszanie rozwiązań mających na celu poprawę wyników produkcyjnych;
  • Prowadzenie dokumentacji z podejmowanych działań.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne - z zakresu mechatroniki, automatyki lub mechaniki;
  • Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej;
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym;
  • Znajomość obsługi sterowników PLC;
  • Umiejętność obsługi komputera (Microsoft Office);
  • Umiejętność analizy schematów elektrycznych i dokumentacji technicznej;
  • Zaświadczenie kwalifikacyjne SEP do 1kV;
  • Znajomość metodologii Lean;
  • Umiejętność pracy w zespole, samodzielność, kreatywność, odpowiedzialność.

Oferujemy:

  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego na nowo powstającej linii produkcyjnej o najnowocześniejszej technologii;
  • Pracę w zespole profesjonalistów;
  • Nowoczesne narzędzia pracy.

Osoby spełniające powyższe wymagania prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych (CV oraz listu motywacyjnego z zaznaczonym numerem referencyjnym) wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych do dnia 07-12-2014 roku na adres:

Grupa Heinz, Dział Personalny

Pudliszki, ul. Fabryczna 7, 63-840 Krobia