Elektromechanik

Hays Poland

Opole, opolskie

Hays Poland

Opole
Opole
NR REF.: 1137493

Dla Naszego klienta, firmy z branży chemiczno-kosmetycznej zlokalizowanej w okolicach Opola, poszukujemy aktywnie kandydata na stanowisko Elektromechanika w dziale Utrzymania Ruchu. Poszukujemy osób zarówno posiadających duże doświadczenie zawodowe, jak i tych które stawiają pierwsze kroki na produkcji.

Obowiązki:

  • Odpowiedzialnośc za realizację zadań związanych z utrzymaniem ruchu
  • Naprawa maszyn, zapobieganie awariom, prace prewencyjne na terenie zakładu
  • Sporządzanie dokumentacji z przeprowadzanych działań

Wymagania:

  • Uprawnienia SEP
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku jest mile widziane
  • Wykształcenie techniczne
  • Umiejętnosc naprawy maszyn, znajomosc zagadnień technicznych

Oferujemy

  • Umowę o pracę
  • Wyprzedaże pracowniczne
  • Dofinansowanie do posiłków
  • Możliwosc rozwoju
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy