Opis stanowiska pracy

Sanpro Consulting to zespół ludzi z pasja, którzy na co dzień zajmują się organizacją zatrudnienia oraz rekrutacją, proponując najlepszym kandydatom pracę a klientom kompleksową obsługę w obszarze obejmującym HR Management.

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko ELEKTROMECHANIKA
(nr ref. E/M/19)
Do pracy w MIELEC (woj. podkarpackie)

Poszukujemy kandydatów na stanowisko Elektromechanika, którym chcielibyśmy powierzyć obowiązki związane z utrzymaniem ciągłości produkcji, usuwaniem bieżących awarii, udziałem w cyklicznych przeglądach i konserwacjach maszyn oraz urządzeń, pracę przy relokacjach i instalacjach linii produkcyjnych oraz pozostałe czynności techniczne związane z eksploatacją obiektu.

Wymagania

Kandydatom chcielibyśmy zaproponować:
- zatrudnienie w oparciu o umowa o pracę,
- premie miesięczne uznaniowe
- III zmianowy system pracy

Zachęcamy do aplikowania osoby, które:
• Posiadają doświadczenie na podobnym stanowisku
• Potrafią odczytywać dokumentację techniczną
• Posiadają przynajmniej podstawową wiedzę z zakresu elektryki/ elektroniki przemysłowej
• Posiadają praktyczne doświadczenie w zakresie mechaniki i ślusarstwa
• Posługują się pakietem MS Office

Prezentacja firmy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/01/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Automatyka, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca na produkcji