ManpowerGroup Sp. z o.o.

Elektromechanik

Miejsce pracy: Lubliniec

Kluczowe zadania na stanowisku:

  • Zapewnienie ciągłości pracy maszyn produkcyjnych
  • Bieżąca konserwacja oraz naprawa maszyn i urządzeń
  • Prawidłowe prowadzenia oraz rozliczanie stanów magazynowych
  • Wsparcie operatorów przy regulacjach maszyn
  • Dbałość o kompletną dokumentację techniczną
  • Udział w projektach inwestycyjnych i optymalizacyjnych w obszarze utrzymania ruchu

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne (średnie lub wyższe o kierunku elektrycznym/mechanicznym)
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w dziale utrzymania ruchu
  • Uprawnienia energetyczne SEP do 1kV
  • Znajomość obsługi i programowania sterowników (mile widziana)
  • Gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym (od poniedziałku do piątku)
  • Zaangażowanie i motywacja do podnoszenia własnych kompetencji

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w nowo-powstałej fabryce światowego lidera branży papierniczej
  • Umowę o pracę podpisywaną bezpośrednio z pracodawcą
  • Możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy
  • Wynagrodzenie podstawowe wzbogacone o premie produkcyjne
  • Bogaty pakiet socjalny (m. in. bezpłatna prywatna opieka medyczna, ubezpieczenia na życie opłacane przez pracodawcę, bonusowe dni urlopu)
  • Pakiet profesjonalnych szkoleń (wdrożeniowe / rozwojowe)

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials