ManpowerGroup Sp. z o.o.

Elektromechanik

Miejsce pracy: Łowicz

Jakie będą Twoje obowiązki?
• Wykonywanie przeglądów, konserwacji oraz wszelkich napraw maszyn i urządzeń
• Przestrzeganie terminów napraw i konserwacji linii produkcyjnych
• Prowadzenie dokumentacji (HACCP/IFS/BRC)
• Wykonywanie napraw podczas procesów produkcji

Wymagania:
• Wykształcenie min. średnie lub zawodowe związanie z elektryką lub mechaniką
• Wiedza teoretyczna w zakresie elektromechaniki
• Doświadczenie (miłe widziane) z zakresu działania i napraw instalacji elektrycznych oraz przeglądów
• Dobra organizacja pracy oraz zdolności technicznie
• Gotowość do pracy w systemie zmianowym

Umowa o pracę bezpośrednio z pracodawcą
• Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku w branży spożywczej
Konkurencyjną podstawę oraz premie miesięczne i kwartalne
• Możliwość wyrobienia w ramach pracy uprawień SEP
• Rozbudowany pakiet benefitów pozapłacowych - karta multisport, dodatkowo bony świąteczne i paczki dla dzieci

Zapraszam do kontaktu: 882 907 795 :)

Oferta dotyczy pracy stałej

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials