Elektromechanik

JOBME S.A.

Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Zadania:
• praca jako elektromechanik w zespole Utrzymania Ruchu
• wykonywanie przeglądów maszyn i urządzeń
• bieżące naprawy na wydziale produkcyjnym
• pozyskiwanie i magazynowanie części zamiennych
• prowadzenie dokumentacji dotyczących napraw i konserwacji

Oczekiwania:
• wykształcenie techniczne (preferowana mechatronika, elektryka, elektromechanika)
• kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
• praktyczna wiedza z zakresu budowy maszyn i urządzeń (elektryka, mechanika, hydraulika, pneumatyka)
• uprawnienia elektryczne do 1kV (mile widziane do 15kV)
• gotowość do pracy w systemie równoważnym czasu pracy

Mile widziane:
• uprawnienia na suwnice, prawo jazdy kat. B oraz doświadczenie w pracy w środowisku TPM

Klient oferuje:
• umowę o pracę zawartą z Pracodawcą
• poziom wynagrodzenia uzależniony od doświadczenia kandydata
• dodatek za system równoważny +50% stawki zasadniczej za pracę w sobotę i niedzielę
• premię motywacyjną - 10% wynagrodzenia zasadniczego
• pozostałe dodatki pozapłacowe: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie do kart sportowych, nagrody świąteczne, paczki świąteczne dla dzieci, bony podarunkowe, dofinansowanie do wypoczynku letniego dziecka, dofinansowanie do wypoczynku letniego pracownika.

Prezentacja firmy

JobMe to firma powstała z pasji do branży HR oraz z chęci wniesienia na ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/10/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Praca na produkcji