Opis stanowiska pracy

DOŁĄCZ DO ZESPOŁU GEALAN!

Jesteśmy międzynarodową firmą, która produkuje profile okienne z PVC i oferuje nowoczesne rozwiązania dla stolarki okiennej.

Zapraszamy Cię do GEALAN, gdzie znajdziesz stabilne zatrudnienie na umowę o pracę!

Do zadań osoby zatrudnionej należeć będzie:

  • Bieżące i zgodne z przyjętymi standardami prowadzenie obsługi maszyn i urządzeń. Odpowiedzialność za prace montażowe i demontażowe, instalacyjne, konserwacyjne, naprawcze maszyn i urządzeń elektrycznych i elektromechanicznych, a także instalacji elektrycznych oraz elektrycznych przyrządów pomiarowych
  • Inspekcje techniczne maszyn i urządzeń tzn. serwisowanie, przeglądy, konserwacja
  • Zapewnienie bezpieczeństwa technicznego maszyn, urządzeń oraz instalacji wspomagających
  • Usuwanie problemów mechanicznych, elektrycznych oraz przeglądy okresowe maszyn i urządzeń

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie techniczne (preferowane mechaniczne, elektryczne )
  • Praktyczna wiedza z zakresu elektryki i mechaniki
  • Poparta praktyką znajomość zagadnień technicznych: pneumatyka, hydraulika siłowa
  • Uprawnienia SEP do 1 kV
  • Mile widziana umiejętność obsługi frezarki
  • Doświadczenie w pracy w firmie produkcyjnej w dziale utrzymania ruchu
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie 2-zmianowym

Oferujemy:

• szkolenia i rozwój

• karta sportowa

• ubezpieczenie grupowe

• integracja

• bezpieczne miejsce pracy (w sensie BHP)

Praca dla mężczyzn i kobiet

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na poniższy adres:

GEALAN Polska Sp. z o.o.

ul. Rudzka 31, 95-030 Rzgów

 el. 042 225 21 28 lub mailowo e-mail: rekrutacja@gealan.pl

Prezentacja firmy

Firma GEALAN Polska Sp. z o.o. jest jednym z wiodących producen... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/10/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji, Praca Elektronika / Telekomunikacja, Praca Energetyka