Opis stanowiska pracy

Headhunters Agencja Pracy to polska firma świadcząca usługi w zakresie konsultingu personalnego na rynku krajowym i zagranicznym. Trzon działalności Oddziału w Katowicach to procesy rekrutacyjno – selekcyjne głównie w oparciu o metodę direct oraz executive search na stanowiska średniego i wyższego szczebla. Headhunters figuruje w rejestrze agencji zatrudnienia pod numerem rejestracyjnym 10079.

Dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

ELEKTROMECHANIK

Zakres obowiązków:

* usuwanie bieżących awarii,
* wykonywanie napraw i remontów,,
* dbanie o właściwy stan techniczny wszystkich urządzeń zainstalowanych w firmie,
* dbanie o dobry stan powierzonych narzędzi i elektronarzędzi,
* prowadzenie dokumentacji wymaganej na zajmowanym stanowisku,

Wymagania

Wymagania konieczne:

* wykształcenie techniczne ( preferowane mechaniczne- budowa maszyn),
* doświadczenie w dziale utrzymaniu ruchu ( min 2 lata) w firmie produkcyjnej,
* uprawnienia SEP do 1 kV w zakresie eksploatacji,
* znajomość rysunku technicznego,
* samodzielność w podejmowaniu decyzji,
* umiejętność analizowania uszkodzeń,

Wymagania mile widziane:

* uprawnienia do obsługi suwnic,
* znajomość układów hydraulicznych i pneumatycznych,
* uprawnienia do obsługi wózków jezdniowych,

Zapewniamy:

* wynagrodzenie zasadnicze + premie regulaminowe + dodatki okolicznościowe,
* zatrudnienie na pełen etat- umowa o pracę,
* pracę w zespole,
* stabilne zatrudnienie,
* pracę stacjonarną

Prezentacja firmy

Agencja Pracy Headhunters to cztery oddziały zlokalizowane w Szczecinie,... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/10/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji