Opis stanowiska pracy

Firma FOODjobs dla swojego klienta z branży spożywczej specjalizującej się w produkcji dań gotowych poszukuję osoby na stanowisko:

Elektromechanik/ Mechanik/ Elektronik

(województwo zachodniopomorskie, okolice Koszalina)

Wymagania

Obowiązki:

• udział w naprawach, regulacjach i usuwaniu awarii maszyn produkcyjnych i urządzeń pomocniczych,

• zapewnienie prawidłowej pracy maszyn produkcyjnych oraz podejmowanie działań prewencyjnych,

• utrzymanie w optymalnej sprawności technicznej sprzętu oraz instalacji elektrycznej zakładu,

• nadzór nad aktualizacją dokumentacji elektrycznej maszyn produkcyjnych,

• prowadzenie prac przeglądowych, remontowych oraz modernizacyjnych.

Oczekujemy:

• wykształcenie średnie techniczne (mechanik – elektryk)

• uprawnienia SEP do 1kV

• min. rocznego doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

• umiejętność czytania i aktualizowania dokumentacji elektrycznej

• znajomość elementów sterowania pneumatycznego

• znajomość mechaniki i napędów

Oferujemy:

• Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku pracy

• Umowę o pracę

• Możliwość awansu

Prezentacja firmy

FOODJOBS Sp. z o.o.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/07/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
2 500PLN - 4 500PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Elektronika / Telekomunikacja, Praca Energetyka