Randstad Polska (nr licencji 47) jest wiodącą na polskim rynku agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej.

 Dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

elektromechanik

Nr ref.: 25348
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Komorniki

Zakres obowiązków:
  • utrzymanie parku maszynowego w należytym stanie
  • prowadzenie napraw i przeglądów maszyn produkcyjnych i urządzeń związanych z budynkiem w zakresie mechanicznym, elektrycznym i automatyki na podstawie planu remontów i list kontrolnych
  • pobieranie części zamiennych i utrzymanie porządku na magazynie
  • wykonywanie napraw form w zakresie elektrycznym i mechanicznym

Oczekiwania:
  • wykształcenie zawodowe elektryczne
  • umiejętność posługiwania się schematami elektrycznymi, również z zakresu automatyki aktualne uprawnienia SEP
  • mile widziana znajomość sterowników Siemens S5/S7, hydrauliki siłowej, pneumatyki, podstaw mechaniki

Oferta:
  • pracę w międzynarodowym środowisku
  • możliwość odbywania praktyk za granicą
  • ciągłe doskonalenie umiejętności m.in. poprzez szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • oferowana praca tymczasowa w oparciu o umowę na czas określony

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)