ARYZTA POLSKA Sp. z o.o.

Elektromechanik

Od: ARYZTA POLSKA Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Grodzisk Mazowiecki

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko:

nr ref. EM/08/14

Zakres zadań na stanowisku:

• bieżąca naprawa maszyn i urządzeń, w tym: analiza i eliminowanie przyczyn źródłowych awarii, udział w planowaniu oraz przeprowadzaniu przeglądów i konserwacji maszyn i urządzeń
• współudział w opracowywaniu i wykonywaniu modyfikacji maszyn i urządzeń
• prowadzenie zapisów awarii maszyn
• zapewnienie spełnienia wymagań bezpieczeństwa parku maszynowego – udział w procesach dopuszczenia maszyn do ruchu
• prowadzenie szkoleń operatorów w zakresie podstawowej obsługi maszyn i urządzeń

Oferujemy:

• rozwój zawodowy w międzynarodowym środowisku
• stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
• atrakcyjne warunki zatrudnienia i pakiet benefitów

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV w terminie 14 dni od ukazania się ogłoszenia. W temacie wiadomości prosimy wpisać numer referencyjny: EM/08/14

Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

W aplikacji prosimy o zawarcie poniższej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r (Dz. U. Nr 133, poz. 883)".

Wymagania na stanowisku:

• wykształcenie techniczne min. średnie – mechatronik, elektrotechnika, elektromechanika, pokrewne
• doświadczenie w służbach utrzymania ruchu
• znajomość budowy i działania maszyn przemysłu spożywczego, szczególnie układów sterowania: pneumatycznego i elektronicznego
• umiejętność czytania rysunków konstrukcyjnych, schematów: elektrycznych, pneumatycznych
• uprawnienia SEP do 1KV
• znajomość zagadnień z zakresu automatyki, programowania i obsługi sterowników PLC