Opis stanowiska pracy

Agencja Pracy Headhunters, dla swojego Klienta - firmy z branży poligraficznej - działającej na rynku od 25 lat, w związku z dynamicznym rozwojem do zakładu produkcyjnego w okolicach Goleniowa poszukuje odpowiedniego kandydata na stanowisko:

Elektromechanik

Opis stanowiska:

- naprawa instalacji i podzespołów elektrycznych na maszynach i urządzeniach,

- przegląd codzienny odbiorników elektrycznych na zakładzie,

- obsługa urządzeń elektrycznych

Nasz klient oferuje:

- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, docelowo na czas nieokreślony

- pracę w systemie jednozmianowym, w stabilnej rozwijającej się firmie

- możliwość dalszego rozwoju w obszarze Utrzymania Ruchu w zakładzie produkcyjnym

Miejsce pracy: okolice Goleniowa

Wymagania

Od Kandydatów oczekujemy:

- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku min. 5 lat

- wykształcenie techniczne (średnie lub wyższe)

- uprawnienia SEP do 1, 6 kV

- umiejętność obsługi komputera

- prawo jazdy kat. B

- dokładność w działaniu oraz dobra organizacja miejsca pracy

- mile widziana znajomość zagadnień automatyki

Prezentacja firmy

Agencja Pracy Headhunters to cztery oddziały zlokalizowane w Szczecinie,... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/09/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Inne