Opis stanowiska pracy

Agencja Pracy Tymczasowej IPF (cert. 5450) dla swojego francuskiego klienta poszukuje doświadczonych kandydatów na stanowisko:

Elektro-mechanik
Miejsce pracy: Francja, departament Auvergne

Opis stanowiska:
- naprawa i serwis motoreduktorów, pomp, podnośników, generatorów, kompresorów
- praca na wysokościach
- praca z użyciem podnośników
- praca długoterminowa (w późniejszym okresie możliwość zatrudnienia bezpośrednio u pracodawcy francuskiego)

Oferujemy:

- umowę o pracę na polskich warunkach
- darmowe zakwaterowanie
- opiekę koordynatora na miejscu
- możliwość zdalnego załatwienia wszelkich formalności
- pomoc w organizacji wyjazdu

Wymagania

- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
- uprawnienia do obsługi podnośników koszowych
Mile widziane:
- komunikatywna znajomość języka francuskiego
- prawo jazdy oraz dyspozycyjny samochód
- uprawnienia do pracy na wysokości
- uprawnienia SEP

Prezentacja firmy

IPF Group specjalizuje się w rekrutacji i organizacji zatrudnienia na ry... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/11/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji