Politan Sp. z o.o.  S. K.A.
Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą z sektora FMCG, będącą liderem w swojej branży.
Więcej informacji na www.politan.pl.

W związku z dalszym rozwojem struktur,obecnie poszukujemy
zmotywowanych Kandydatów na stanowisko:

Elektromechanik

Miejsce pracy: Czyżowice k. Wodzisław Śląski (pow. wodzisławski, gm. Gorzyce)

Zakres obowiązków:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za sprawność maszyn i urządzeń po stronie elektrycznej i mechanicznej, diagnozowanie usterek, wykonywanie napraw oraz przeglądów. Do zadań Elektromechanika będzie należało zarówno budowanie, modernizacja i naprawa sieci elektrycznych oraz szaf sterowniczych jak i działania prewencyjne, takie jak dbanie o stan maszyn i urządzeń oraz zapobieganie awariom.

Wymagania:

Poszukujemy osoby zorganizowanej, komunikatywnej, samodzielnej i nastawionej na rozwiązywanie problemów. Od kandydatów oczekujemy wykształcenia minimum zawodowego. Mile widziane osoby posiadające uprawnienia SEP i osoby z doświadczeniem w pracy na stanowisku mechanik samochodowy.

Korzyści ze współpracy:

Oferujemy stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji, możliwość doskonalenia kwalifikacji zawodowych oraz współpracę ze specjalistami entuzjastycznie nastawionymi do realizacji swoich zadań.