Agencja Zatrudnienia Covebo Work Office od ponad10 lat skutecznie kieruje polskich kandydatów do holenderskich i belgijskich przedsiębiorców. Jesteśmy dumni z nawiązanych relacji oraz pracowników zbierających pozytywne opinie pracodawców. Dzięki konsekwentnym działaniom jesteśmy konkurencyjni i dobrze postrzegani.

Elektromechanik

Miejsce pracy: Belgia

Agencja Zatrudnienia Covebo Work Office Sp. z o.o. specjalizująca się w rekrutacji pracowników produkcyjnych oraz w zawodach technicznych, w związku z dynamicznym rozwojem i realizacją nowych projektów dla jednego z polskich klientów poszukuje osoby do pracy na stanowisku:

Zakres obowiązków:
- Naprawa maszyn produkcyjnych,
- nadzór linii produkcyjnej,
- serwis,
- po wykonaniu czynności naprawczych praca produkcyjna przy taśmie oraz wykonywanie czynności porządkowych.

Oferujemy:
- Zakwaterowanie,
- Ubezpieczenie,
- Opiekę polskiego koordynatora na terenie Belgii,
- Wynagrodzenie 9 euro netto/h.
- Możliwość dłuższej współpracy.

Forma kontaktu:
Wszystkie zainteresowane osoby spełniające powyższe kryteria prosimy o przesłanie CV na adres e-mail lub kontakt telefoniczny.

Prosimy o dopisanie w CV klauzuli \\\"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych Dz.U Nr 133 poz. 883)\\\".

KRAZ 1145

Wymagania:
- doświadczenie techniczne,
- doświadczenie w pracy przy naprawie maszyn produkcyjnych w firmie z żywnością,
- doświadczenie w pracy w produkcji,
- doświadczenie w mechanice i elektronice maszyn,
- samodzielność w wykonywanych zadaniach,
- znajomość języka angielskiego w stopniu bardzo dobrym(warunek konieczny!)

Covebo Work Office Sp. z o.o.