Boryszew HR Service
Boryszew HR Service Sp. z o.o. – jesteśmy toruńską agencją zatrudnienia zarejestrowaną przez Marszałka Województwa Kujawsko – Pomorskiego pod numerem 10193, będącą częścią Grupy Kapitałowej Boryszew. Specjalizujemy się w rekrutacji i użyczaniu pracowników zarówno na rynek polski jak i niemiecki. Naszym pracownikom oferujemy godziwe i uczciwe warunki pracy oraz płacy, ponadto dbamy o ich kompleksowa obsługę od pierwszego do ostatniego dnia zatrudnienia pracy.
Obecnie poszukujemy dla jednego z naszych klientów osoby na stanowisko:

ELEKTROMECHANIK

Miejsce pracy: 87-100 Toruń

Opis stanowiska:

Głównym zadaniem osoby zatrudnionej na tym stanowisku jest zapewnienie poprawnego funkcjonowania maszyn i urządzeń. Do zakresu obowiązków należy terminowe wykonywanie przeglądów prewencyjnych, bieżące usuwanie awarii maszyn i urządzeń wraz z eliminacją źródeł problemu. Kandydat będzie również odpowiedzialny dokonywanie niezbędnych modyfikacji parku maszynowego w celu poprawy wydajności i ograniczenia energii zgodnie ze standardami TPM i 5S.

Wymagania:

- Wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne o profilu elektrycznym/ elektromechanicznym.

- Minimum dwuletnie  doświadczeniew pracy na podobnym stanowisku w Działach Utrzymania Ruchu lub Technicznym

- Mile widziana podstawowa znajomość języka angielskiego

- Uprawniania elektryczne do 1kV

- Uprawnienia w zakresie eksploatacji urządzeń elektrycznych, energetycznych, cieplnych oraz gazowych

- Znajomość budowy maszyn oraz umiejętność czytania dokumentacji technicznej (schematy elektryczne, pneumatyczne, hydrauliczne, rysunek techniczny)

- Znajomość systemu SAP- moduł PM będzie dodatkowym atutem

- Mile widziana znajomość standardów TPM i 5S

- Komunikatywność, zaangażowanie, umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

- Ciekawą pracę w renomowanej firmie z branży motoryzacyjnej o zasięgu międzynarodowym

- Udział w międzynarodowych projektach

- Możliwość rozwoju zawodowego i szkoleń

Zainteresowane osoby prosimy do przesłanie CV.
Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.