Elektromechanik Złotoryja

Adecco Poland Sp. z o.o.

Złotoryja, dolnośląskie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Adecco Poland Sp. z o.o. belongs to Adecco Group - the world's leading provider of HR solutions, we have a network of 5,100 branches, in over 60 countries and territories around the world. We have been present in Poland since 1994. In 2018, work through Adecco Poland found nearly 52 000 people. Adecco Poland Sp. z o.o. is an Employment Agency (Certificate No. 364).
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Złotoryja

Zadania:

  • utrzymanie w pełnej sprawności maszyn i urządzeń,
  • wykonywanie bieżącej konserwacji parku maszynowego,
  • wykonywanie bieżących napraw,
  • analiza przyczyn awarii oraz podejmowanie działań prewencyjnych w celu zagwarantowania, ciągłości pracy
  • modernizacja maszyn i urządzeń,
  • nadzór nad dokumentacją techniczną i udział w przeglądach technicznych.

Wymagania:

  • wykształcenie średnie lub techniczne -ELEKTROMECHANIK, ELEKTRYK lub pokrewne
  • minimum 2 - letnie doświadczenie na stanowisku elektromechanika (mile widziane doświadczenie w branży produkcyjnej),
  • uprawnienia SEP min do 1 kV, uprawnienia energetyczne grupy I i II,
  • doświadczenie w prowadzeniu napraw, konserwacji i remontów maszyn, urządzeń i instalacji,
  • umiejętność czytanie rysunku technicznego.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie,
  • praca w systemie 3- zmianowym,
  • wynagrodzenie 5000 brutto + 600 zł premia miesięczna
  • dofinansowania do ubezpieczenia grupowego (20 PLN/m-c), posiłków (7 PLN/posiłek/dzień), kart sportowych (50 PLN/m-c), dojazdów do pracy (0,35 gr/km)
  • świadczenie ZFŚS
  • program rekomendacji kandydatów
  • wyjazdy integracyjne
  • uzupełnianie wiedzy/kwalifikacji poprzez kursy/szkolenie/studia podyplomowe
Oferta dotyczy pracy stałej!!

Informujemy, iż będziemy się kontaktować z wybranymi Kandydatami.
Aplikuj online, przyjdź do biura Adecco- Ul. Jaworzyńska 16/1a, Legnica lub zadzwoń 695 066 624

Numer referencyjny: BE/10/18/LEG
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.