Elektromechanik (utrzymanie ruchu, serwis)

ERBUD SA

Poznań, Konin, Grajewo, Łódź , wielkopolskie

ERBUD SA

Od: ERBUD SA
Miejsce pracy: Poznań, Konin, Grajewo, Łódź

Dynamicznie rozwijająca się Firma świadcząca usługi serwisowo - remontowe dla energetyki i przemysłu, należąca do Grupy Erbud Industry, Poszukuje rzetelnych osób na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • Praca w branży energetycznej i przemysłowej
  • Wykonywanie przeglądów i konserwacji urządzeń zgodnie z dokumentacją DTR
  • Diagnozowanie i usuwanie usterek występujących w: szafach sterowniczych, systemowych, urządzeniach pomiarowych, sterownikach PLC, falownikach, urządzeniach pneumatyki oraz hydrauliki
  • Nadzór nad prawidłową eksploatacją urządzeń produkcyjnych i innych technicznych urządzeń zakładowych

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Wysokie standardy bezpieczeństwa i higieny pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Pakiet opieki socjalnej (prywatna opieka medyczna, karty pre-paid)

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie techniczne (mechanika, elektryka, automatyka lub pokrewne)
  • Znajomość zagadnień z zakresu mechaniki maszyn, hydrauliki, pneumatyki
  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Zaangażowanie
  • Odpowiedzialność