Elektromechanik Utrzymania Ruchu

Adecco Poland Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji The Adecco Group - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2018 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło blisko 52 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Wrocław

NASZ KLIENT OFERUJE:
• Stabilne zatrudnienie, bezpośrednio u klienta na podstawie umowy o pracę
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Dogodną lokalizację blisko centrum miasta
• Pracę od poniedziałku do piątku na dwie zmiany
• Możliwość płatnych nadgodzin
• Darmowe obiady dla pracowników
• Dofinansowanie do wypoczynku oraz do karty multisport
• Ubezpieczenie zdrowotne oraz prywatną opiekę medyczną
• Pracę w dużej firmie, o ugruntowanej pozycji na rynku i wysokich standardach organizacyjnych

OBOWIĄZKI:
• Utrzymywanie sprawności technicznej maszyn i urządzeń produkcyjnych,
• Nadzór nad systemami sterowania maszyn,
• Wykonywanie napraw i przeglądów maszyn zgodnie z harmonogramem,
• Naprawy i regulacje szaf sterowniczych, układów sterowania maszyn,
• Modernizacja systemów automatyki oraz programowanie układów sterowania maszyn,
• Dbanie o dokumentację techniczną oraz tworzenie instrukcji do systemów sterowania urządzeń

WYMAGANIA:
• Wykształcenie średnie o kierunku technicznym
• Min. 2 lata doświadczenie na stanowisku elektronika / technika utrzymania UR
• Posiadanie uprawnień SEP do 1 kV,
• Znajomość układów elektroniki i automatyki przemysłowej
• Umiejętność korzystania z programatora sterowników PLC
• Umiejętność tworzenia prostych układów sterowania i automatyki
• Umiejętność obsługi narzędzi pomiarowych

Oferta dotyczy pracy stałej.

Numer referencyjny: ED/05/19/WRC/DS
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.