Elektromechanik Utrzymania Ruchu

Fibro Poland sp. z o.o.

Oława, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Firma produkcyjna z Oławy działająca w branży motoryzacyjnej poszukuje osób na stanowisko:

Zadania:

  • Zapewnienie ciągłości pracy linii produkcyjnej,
  • Usuwanie bieżących awarii maszyn i instalacji w zakresie elektrycznym/elektronicznym i mechanicznym.
  • Prowadzenie przeglądów prewencyjnych, remontów maszyn i instalacji zgodnie z planem przeglądów.
  • Raportowanie awarii do bezpośredniego przełożonego.
  • Zamawianie części zamiennych,
  • Zgłaszanie środków zaradczych i usprawnień celem eliminacji problemów i awarii chronicznych.
  • Nadzór nad infrastrukturą zakładu,
  • Znajomość programowania sterowników PLC
  • Czynny udział w przezbrajaniu oprzyrządowania,

Oczekiwania

  • Wykształcenie techniczne (preferowany zawód technik: elektryk, elektronik, mechatronik, automatyk).
  • Min 2 lata doświadczenie na podobnym stanowisku.
  • Uprawnienia elektryczne SEP eksploatacyjne i/lub dozorowe, min. 1kV,
  • Umiejętność czytania schematów pneumatycznych i elektrycznych.
  • Obsługa, programowanie i diagnostyka sterowników PLC – min poziom podstawowy.
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym,
  • Uprawnienia na wózki widłowe,

Oferujemy

  • Pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności,
  • Zatrudnienie bezpośrednio u pracodawcy w oparciu o umowę o pracę,

Prezentacja firmy

Firma z branży automotive z Oławy.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/05/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Energetyka, Praca Elektronika / Telekomunikacja, Praca Automatyka, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria