Elektromechanik utrzymania ruchu

HR SIGMA

Bielsko-Biała, śląskie

HR SIGMA

Od: HR SIGMA
Miejsce pracy: Bielsko-Biała

Zadania:

  • Zapewnienie utrzymania sprawności urządzeń i maszyn produkcyjnych
  • Dokonywanie napraw
  • Usuwanie usterek w przypadku awarii
  • Podejmowanie działań prewencyjnych w celu zapewnienia ciągłości produkcji
  • Wykonywanie przeglądów, konserwacji, remontów maszyn
  • Wprowadzanie usprawnień

Wymagania:

  • Wykształcenie kierunkowe
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w dziale utrzymania ruchu
  • Uprawnienia SEP do 1 kV
  • Umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną w zakresie schematów elektrycznych
  • Samodzielność i zaangażowanie w wykonywaniu zadań
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie dwuzmianowym

Firma oferuje:

  • Pełna wyzwań praca w międzynarodowej firmie
  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • Możliwość rozwoju, w dobrej atmosferze środowiska pracy
  • Pakiet socjalny
  • Prywatna opieka medyczna
Więcej ogłoszeń na stronie : www.hrsigma.pl

W tytule wiadomości prosimy podać nazwę stanowiska . Na przesłanych dokumentach prosimy o dopisanie numeru ref. : Ele/KM/10/2019

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
HR SIGMA