Elektromechanik urządzeń chłodniczych

Agencja Headhunters

Północno-zachodnie Niemcy, zagranica

Opis stanowiska pracy

Agencja Headhunters dla swojego niemieckiego klienta – firmy w branży produkcji spożywczej – poszukuje kandydatów na stanowisko

Zadania:

Przeglądy, naprawy, konserwacja i utrzymanie urządzeń i instalacji chłodniczych.

Montaż urządzeń i instalacji chłodniczych,

Pracodawca oferuje:

Długotrwałe zatrudnienie na podstawie bezpośredniej umowy o pracę w stabilnej firmie produkcyjnej na terenie Niemiec,

Możliwość rozwoju zawodowego,

Gruntowne szkolenia,

Atrakcyjne wynagrodzenie.

Wymagania

Wymagania:

Wykształcenie kierunkowe w dziedzinie chłodnictwa i klimatyzacji oraz pokrewne, lub inne wykształcenie techniczne z praktyczną wiedzą w zakresie chłodnictwa przemysłowego.

Komunikatywna znajomość języka niemieckiego - warunek konieczny,

Kilkuletnie doświadczenie zawodowe,

Zdolność do identyfikacji problemów i ukierunkowanie na ich rozwiązywanie,

Samodzielność, elastyczność, wysoka motywacja.

Prezentacja firmy

Agencja Pracy Headhunters to cztery oddziały zlokalizowane w Szczecinie,... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/09/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis