Elektromechanik / Serwisant sprzętu u Klienta

ARYZTA POLSKA Sp. z o.o.

Grodzisk Mazowiecki k. Warszawa, mazowieckie

Od: ARYZTA POLSKA Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Grodzisk Mazowiecki k. Warszawa

ARYZTA Polska jest częścią Grupy Aryzta, która jest obecna na rynkach Europy, Azji, Ameryki Płn., Australii. Koncern specjalizuje się w produkcji mrożonych wyrobów piekarniczych. Na polskim rynku rozwija działalność od 1989 r.

W obecnej chwili poszukujemy osób na stanowisko:

Nr ref.: EM/04/2017

Miejsce pracy: Grodzisk Mazowiecki

Zakres zadań na stanowisku:

  • realizacja bieżących zadań należących do działu UR: bieżąca naprawa maszyn i urządzeń, analiza i eliminowanie przyczyn źródłowych awarii, udział w planowaniu i przeprowadzaniu przeglądów i konserwacji maszyn i urządzeń
  • współudział w opracowywaniu i wykonywaniu modyfikacji maszyn i urządzeń
  • prowadzenie zapisów awarii maszyn
  • zapewnienie spełnienia wymagań bezpieczeństwa parku maszynowego – udział w procesach dopuszczenia maszyn do ruchu
  • prowadzenie szkoleń operatorów w zakresie podstawowej obsługi maszyn i urządzeń
  • serwis urządzeń u klientów

Wymagania na stanowisku:

  • wykształcenie techniczne min. średnie – mechatronik, elektrotechnika, elektromechanika, pokrewne
  • prawo jazdy kat B
  • gotowość do podróży służbowych
  • doświadczenie w służbach utrzymania ruchu
  • znajomość budowy i działania maszyn przemysłu spożywczego, szczególnie układów sterowania: pneumatycznego i elektronicznego
  • umiejętność czytania rysunków konstrukcyjnych, schematów: elektrycznych, pneumatycznych
  • uprawnienia SEP do 1KV
  • znajomość zagadnień z zakresu automatyki, programowania i obsługi sterowników PLC

Oferujemy:

  • stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • zatrudnienie w pełnym etacie godzin
  • pakiet benefitów, w tym opieka medyczna, karta sportowa lub rekreacyjna, ZFŚS
  • miłą atmosferę pracy
  • szkolenia
  • praca na jedna zmianę