Elektromechanik Samochowy - Webasto / Klimatyzacje / Kampery

Skylark Polska

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Firma Skylark Polska

poszukuje pracownika na stanowisku:

Elektromechanik samochodowy

Jesteśmy specjalistycznym serwisem motoryzacyjnym zajmującym się ogrzewaniami postojowymi, klimatyzacjami, wyposażeniem kamperów i jachtów.

Zakres obowiązków:

- montaż i serwis ogrzewań postojowych w samochodach osobowych i dostawczych.

- montaż i serwis klimatyzacji samochodowych i chłodni.

- diagnostyka komputerowa.

- prace warsztatowe i magazynowe.

Oferujemy:

- Zarobki adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności (2000 - 5000 zł brutto).

- Umowa o pracę.

- Możliwość rozwoju (dodatkowe szkolenia, uprawnienia).

- Przyjazna atmosfera pracy.

- Stałe godziny pracy 8-16 (możliwe, że w przyszłości ulegnie to zmianie, zachowując 8h dzień pracy).

- Praca w stabilnej i stale rozwijającej się firmie.

Wymagania

Od Kandydata oczekujemy:

- znajomość podstaw mechaniki i elektrotechniki samochodowej

- uczciwości

- pracowitości

- schludności

- chęci do nauki

- samodzielności

- wysokiej kultury osobistej

- prawo jazdy kat. B

Mile widziane będzie:

- certyfikaty i dodatkowe odbyte szkolenia.

- doświadczenie w pracy w warsztacie samochodowym.

- wykształcenie zawodowe (np technik samochodowy).

- znajomość komputerów diagnostycznych.

- znajomość języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie komunikatywnym.

- zainteresowanie tematyką podróżniczą, wyprawową, kamperową, jachtową, 4x4.

Prezentacja firmy

Specjalistyczny warsztat w zakresie obsługi klimatyzacji i ogrzewań post... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/11/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
2 000PLN - 5 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Motoryzacja / Automotive