Elektromechanik samochodowy z doświadczeniem

Crazy Wheels

5844AP STEVENSBEEK, zagranica

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy pracownika na stanowisko elektromechanik z doświadczeniem
w naprawach i obsłudze samochodów osobowych.

Oferujemy

- Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
- Pracę w profesjonalnym, pomocnym i przyjaznym zespole
- Możliwość zdobywania specjalistycznej wiedzy i nowych umiejętności
- Dobre warunki pracy
- Zakwaterowanie
- Pomoc w sprawach organizacyjnych
- Wysokie wynagrodzenie oraz możliwość nadgodzin

Wymagania

- Wykształcenia zawodowego lub średniego samochodowego/ mechanicznego lub pokrewnego
- Znajomości budowy pojazdów oraz zagadnień serwisowych aut osobowych
- Pracy wysokiej jakości
- Pracowitości i poczucia odpowiedzialności
- Solidności, zaangażowania
- Umiejętności pracy w zespole

Prezentacja firmy

Zajmujemy się serwisem, diagnozowaniem oraz naprawą aut osobowych w Hola... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/03/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
11 800PLN - 12 500PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
Możliwosc godzin nadliczbowych
Branża / kategoria:
Praca Elektronika / Telekomunikacja, Praca Energetyka, Praca Motoryzacja / Automotive