Elektromechanik - Praca od zaraz

OTTO Work Force

Głuchowo k. Poznania, wielkopolskie

OTTO Work Force OTTO Work Force

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Głuchowo k. Poznania

OTTO Work Force Polska Sp. z o.o. jest jedną z wiodących firm wśród agencji pracy i doradztwa personalnego, która oferuje pracę w Polsce i za granicą. Obecnie poszukujemy dla swojego Klienta kandydatów na stanowisko:

Elektromechanik

Nr ref. MP/EleGłu/09/16

Miejsce wykonywania pracy: Głuchowo k. Poznania

Ilość wakatów: 2

Opis stanowiska pracy:
- kontrola i naprawa układów elektrycznych
- praca w systemie zmianowym

Wymagania:
- wykształcenie elektryczne, elektromechaniczne lub mechatronik
- uprawnienia SEP do 1 kV
- mile widziany min. 1 rok doświadczenia

Oferujemy:
- umowę o pracę
- wynagrodzenie 3434 zł / brutto za miesiąc + 30% dodatku za nocki
- premię uznaniową i regulaminową do 20 %

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.