Elektromechanik pojazdów samochodowych

Zastal Transport

Nowa Sól k. Zielona Góra, Głogów, lubuskie

Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska pracy:

  • Diagnozowanie usterek oraz kompleksowe dokonywanie napraw mechanicznych, elektromechanicznych w samochodach ciężarowych
  • Prowadzenie dokumentacji warsztatowej zgodnie z wytycznymi producenta MAN i serwisu Spółki
  • Przeprowadzanie przeglądów okresowych pojazdów zgodnie z wytycznymi producenta
  • Przekazywanie i archiwizacja dokumentacji po naprawie pojazdów
  • Umiejętne i należyte wykorzystywanie specjalistycznych narzędzi

Wymagania:

  • Wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne o profilu elektromechanicznym
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku pracy minimum 1 rok
  • Praktyczna wiedza z zakresu elektromechaniki pojazdowej
  • Mile widziana znajomość języka niemieckiego
  • Znajomość obsługi komputera

Oferujemy:

  • Pracę na podstawie umowy o pracę
  • Atrakcyjny system wynagradzania
  • Pracę w stabilnej firmie z tradycjami z rozpoznawalną marką w Polsce
  • Możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji przez udział w szkoleniach

Prezentacja firmy

Firma ZASTAL Transport istnieje na rynku od 23 lat, jednym z wiel... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/03/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Motoryzacja / Automotive, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inne, Praca Rzemiosło / Rzemiosło artystyczne