Elektromechanik - Monter

Gi Group Sp. z o.o.

Pruszcz Gdański, pomorskie

Miejsce pracy: Pruszcz Gdański

Zakres obowiązków

  • naprawa i przeglądy okresowe urządzeń i maszyn oraz kompleksowe montaże agregatów prądotwórczych
  • zapewnienie serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego zakupionych urządzeń - prace serwisowe wykonywane są w siedzibie firmy jak i u klienta na terenie całego kraju (serwis mobilny)

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne min. średnie
  • znajomość: budowy maszyn, mechaniki i elektryki maszyn budowlanych na poziomie dobrym
  • umiejętność wykonywania prostych prac budowlano - remontowych
  • uprawnienia SEP co najmniej kategorii E (mile widziane D)
  • prawo jazdy kat "B" - warunek konieczny
  • dyspozycyjność, wyjazdy służbowe

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia, kompetencji i wyników w pracę
  • umowę o pracę poprzedzoną okresem próbnym
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.