Elektromechanik / Mechanik Utrzymania Ruchu

Gi Group Sp. z o.o.

Gniezno, wielkopolskie

Miejsce pracy: Gniezno

Zadania:

  • zapewnienie ciągłości pracy maszyn produkcyjnych
  • analizowanie i usuwanie bieżących awarii maszyn produkcyjnych
  • usuwanie bieżących usterek i awarii z zakresu: elektryki, mechaniki, pneumatyka, hydrauliki
  • wykonywanie bieżących napraw i konserwacji
  • przezbrajanie maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • realizowanie planowanych okresowych przeglądów
  • prowadzenie dokumentacji związanej z naprawami i przeglądami
  • praca w systemie zmianowym

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne
  • znajomość rysunku technicznego
  • znajomość zagadnień z zakresu elektryki, pneumatyki, mechaniki i hydrauliki
  • umiejętność diagnozowania przyczyn, usterek i awarii
  • dokładność i umiejętność organizacji pracy
  • umiejętność pracy w zespole
  • mile widziane uprawnienia SEP do 1kV
  • dyspozycyjność

Nasz Klient oferuje:

  • umowę o pracę- podpisywana bezpośrednio z naszym Klientem
  • bogaty pakiet benefitów (ubezpieczenie na życie, opieka medyczna, dofinansowanie do wakacji, bony świąteczne, wsparcie ze strony pracodawcy, codziennie świeże owoce, kartę Multisport i wiele innych)
  • przyjazną atmosferę pracy
  • bezpieczne środowisko pracy
  • liczne szkolenia, rozwój zawodowy

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.