elektromechanik/magazynier

Randstad Polska Sp. z o.o.

Mikołów, śląskie

 Dla naszego Klienta, firmy z branży produkcyjnej, poszukujemy osób na stanowisko:

Nr ref.: 32267
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Mikołów

Zakres obowiązków:
  • utrzymanie ruchu maszyn na zakładzie
  • ustawiacz maszyn pakujących
  • prace magazynowe

Oczekiwania:
  •  wykształcenie średnie (mile widziane techniczne)
  • doświadczenie na podobnym stanowisku - warunek konieczny
  • znajomość środowiska komputerowego Ms Office, Windows
  • uprawnienia SEP do 1 kV
  • uprawnienia do obsługi wózka widłowego
  • umiejętność dokonywania analizy problemu
  • umiejętność pracy w zespole
  • wysoka kultura osobista, dokładność

Oferta:
  •  zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • system premii
  • możliwość rozpoczęcia pracy "od zaraz"

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)