ELEKTROMECHANIK KOPAREK / ŁADOWAREK

Job Talent 3

Belgia, zagranica

Nasz klient, firma specializowana w naprawach i sprzedazy maszyn budowlanych, poszukuje obecnie kandydatów na stanowisko:

ELEKTROMECHANIK KOPARKI/LADOWARKI

Miasto: Leuven, Belgia

Zadania:

  • Diagnozowanie maszyn budowlanych (Catterpillar, Toyota, JCB).
  • Wykonywanie naprawy mechanicznych, elektrycznych, hydraulicznych i pneumatycznych
  • Umiejętności spawania MIG MAG Bedzie traktowane, jako plus

Oczekiwania:

  • Własne auto
  • Przynajmniej 5 lata doświadczenia, jako elektromechanik.
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie od € 13, 5 brutto/ godzinę (do uzgodnienia).
  • Bonusy: 13stka, pieniądze wakacyjne, zasiłek rodzinny, kilometrowa, ubezpieczenie zdrowotne I wypadkowe.
  • Stała praca od poniedziałku do piątku.
  • Zwrot kosztów dojazdu do Belgii do € 125.
  • Zakwaterowanie – koszt € 70 tygodniowo.
  • Pomoc konsultanta w języku polskim w sprawach organizacyjnych.
Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.