elektromechanik ds. utrzymania ruchu

Antal International Sp. z o.o.

Szczecinek , zachodniopomorskie

Antal jest liderem rekrutacji specjalistów i menedżerów oraz doradztwa HR. Marka obecna jest w 35 krajach, w Polsce działa od 1996 roku. Biura w Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, Poznaniu oraz Gdańsku prowadzą projekty w Polsce i za granicą, dla największych globalnych oraz lokalnych przedsiębiorstw z wszystkich sektorów gospodarki.

Miejsce pracy: Szczecinek

Obowiązki:

• Utrzymanie ciągłości pracy linii produkcyjnych, diagnostyka i usuwanie awarii (mechanicznych, elektrycznych, związanych z automatyką i pneumatyką)

• Prowadzenie okresowych przeglądów i konserwacji maszyn

• Odpowiedzialność za należyte utrzymanie stanu technicznego wszystkich maszyn i urządzeń produkcyjnych i około-produkcyjnych

• Dbałość o powierzone mienie

Wymagania:

• Wykształcenie średnie techniczne lub wyższe

• Doświadczenie w obszarze utrzymania ruchu produkcyjnego

• Znajomość obsługi komputera

• Znajomość mechaniki przemysłowej

• Umiejętność czytania dokumentacji technicznej elektrycznej, mechanicznej, pneumatycznej

• Uprawnienia SEP do 1KV lub gotowość do ich zdobycia

• Znajomość systemów teleinformatycznych

• Weryfikacja i prowadzenie dokumentacji technicznej

• Bezpośrednia współpraca z działem produkcji w zakresie doskonalenia procesów i poprawy wydajności

• Komunikatywność, inicjatywa, nastawienie na rozwiązywanie problemów

• Dobra organizacja czasu pracy

• Umiejętność pracy pod presją czasu

• Gotowość do pracy w systemie zmianowym

• Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

• Pracę w firmie o wysokich standardach

• Realny rozwój zawodowy poprzez uczestniczenie w budowaniu struktur firmy w Polsce

• Stabilne zatrudnienie

• Kulturę organizacyjną sprzyjającą efektywności i rozwojowi

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony www.antal.pl