elektromechanik do działu utrzymania ruchu w Myślenicach

Randstad Polska Sp. z o.o.

Myślenice, małopolskie

 Dla naszego Klienta, firmy produkcyjnej, poszukujemy osoby do pracy na stanowisku:

Nr ref.: 36897
Praca stała
Lokalizacja: Myślenice

Zakres obowiązków:
  • usuwanie awarii urządzeń
  • wykonywanie przeglądów prewencyjnych maszyn i urządzeń, ich regeneracja i konserwacja
  • wykonywanie czynności łączeniowych w rozdzielniach średniego i niskiego napięcia
  • analiza danych diagnostycznych

Oczekiwania:
  • wykształcenie techniczne
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku minimum 2 lata
  • doświadczenie w pracy w dziale utrzymania ruchu
  • uprawnienia SEP do 1kV
  • wiedza z zakresu budowy maszyn i pras hydraulicznych
  • samodzielność
  • umiejętność pracy w grupie

Oferta:
  • atrakcyjne warunki finansowe
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)