Elektromechanik/Automatyk

Assunto Sp. z o.o.

Rzeszów, podkarpackie

Opis stanowiska pracy

Agencja Pracy Rzeszów Assunto Sp. z o.o. (KRAZ 13438) dla swojego Klienta, dostawcy wyspecjalizowanych usług dla przemysłu szuka pracownika na stanowisko:

Zadania:

  • Odpowiedzialność za stałą gotowość maszyn i urządzeń
  • Szybkie i skuteczne usuwanie usterek i przywracanie funkcjonalności systemów
  • Udział w analizowaniu przyczyn awarii i podejmowaniu działań zapobiegawczych
  • Nadzór nad pracą systemów urządzeń produkcyjnych od strony mechanicznej oraz elektrycznej z elementami automatyki przemysłowej
  • Obsługa techniczna systemów w zakresie optymalizacji parametrów pracy

Wymagania

Oczekujemy:

Wykształcenia kierunkowego (automatyka, elektryka, elektromechanika, mechatronika i pokrewne)

Umiejętności diagnostyki układów sterowania automatyki przemysłowej, najlepiej opartych o sterowniki Siemens 840 D/840 SL

Umiejętności diagnozowania, wyszukiwania błędów i usuwania awarii maszyn i urządzeń stosowanych w przemyśle oraz biegłego posługiwania się narzędziami pomiarowymi

Umiejętności czytania rysunków technicznych oraz schematów hydraulicznych, pneumatycznych i elektrycznych

Zdolności organizacyjnych, umiejętności analitycznego myślenia

Gotowości do podróży zagranicznych

Uprawnień SEP min. do 1kV

Prawa jazdy kat. B

Dobrej znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

Profesjonalne szkolenia wdrożeniowe w międzynarodowej firmie,

Bardzo ciekawą pracę w nowoczesnym środowisku przemysłowym, wykorzystującym najnowsze technologie

Ambitną, rozwijająca i odpowiedzialna praca, gwarantująca podnoszenie kompetencji oraz rozwój zawodowy

Atrakcyjne wynagrodzenie

Narzędzia niezbędne do pracy

Prezentacja firmy

Firma Assunto Sp. z o.o. powstała w odpowiedzi na zapotrzebowanie... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/03/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Energetyka