Vetoquinol Biowet Sp. z o.o.

elekromechanik

Lokalizacja: Gorzów Wlkp

Główne zadania:
• Wykonywanie czynności konserwacyjnych, zapobiegających wszelkim awariom
• Usuwanie skutków awarii maszyn, urządzeń oraz instalacji
• Dbanie o poprawne funkcjonowanie układów elektrycznych na terenie zakładu
• Podejmowanie działań w celu uzyskania pożądanych parametrów pracy urządzeń
• Wykonywanie przeglądów technicznych, remontów maszyn i urządzeń.
• Odpowiedzialność za utrzymanie ruchu od strony elektrycznej maszyn, urządzeń oraz instancji
• Ustalanie przyczyn niesprawności poszczególnych układów, zespołów i mechanizmów maszyn, urządzeń i aparatury kontrolno- pomiarowej.

Wymagania:
• Wykształcenie średnie zawodowe w zakresie: elektromechaniki, automatyki, mechaniki, mechatroniki, elektroniki
• Doświadczenie na podobnym stanowisku
• Uprawnienia minimum do 1kV
• Mile widziane uprawnienia do 15 kV
• Mile widziana znajomość układów PLC (Siemens)
• Mile widziana znajomość 5S

Aplikacje zawierające CV oraz list motywacyjny w formie elektronicznej prosimy przesyłać za pomocą:
Informujemy, iż skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Vetoquinol Biowet - Kosynierów Gdyńskich 13-14 - 66-400 – Gorzów Wielkopolski