Electrical Supervisor / Kierownik Robót Elektrycznych

Human Resources Poland

Warszawa, Włochy, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Obowiązki:

  • Odpowiedzialność za realizację kontraktu dla danej inwestycji.
  • Praca w oparciu o przedstawione wytyczne i dokumentację techniczną.
  • Zarządzanie pracą podwykonawców i doradztwo techniczne.
  • Dbanie o zgodność z obowiązującymi procedurami i przestrzeganie zasad BHP na budowie.
  • Wykrywanie problemów technicznych i ich rozwiązywanie.
  • Prowadzenie pełnej dokumentacji.

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku.
  • Dobra znajomość języka angielskiego.
  • Wykształcenie kierunkowe.
  • Uprawnienia SEP.
  • Dobra organizacja pracy własnej.
  • Bardzo dobra znajomość MS Excel.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Pracę w międzynarodowym środowisku doświadczonych specjalistów.
  • Możliwość podnoszenia poziomu znajomości języka angielskiego.
  • Szansę na rozwój w strukturach firmy.

Prezentacja firmy

Human Resources Poland (Hr.pl) to założone w 2000 roku doradztwo ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/03/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Kadra zarządzająca, Praca Energetyka